Mateřská škola Schweitzerova

Mateřská škola je umístěna v zadaptované dvoupodlažní vile v zástavbě rodinných domů. V přízemí je šatna, třída pro děti 4 - 5 leté, kuchyň, úklidová místnost, kabinet a jídelna. V prvním patře jsou dvě místnosti. Jedna je využívána jako třída pro děti 5 - 6 leté a druhá k pohybovým aktivitám a odpočinku dětí. Ve druhém patře máme umístěnou třídu pro děti tříleté a mladší ve sníženém počtu.

Škole náleží prostorná zahrada s dostatkem stromů, pískovišti a účelově vybudovaným nerovným terénem, který slouží k pohybovým aktivitám.

Mateřskou školu navštěvuje 66 dětí ve věku od 3 do 6 let. S dětmi pracuje 5 pedagogických pracovnic, o čistotu a výdej stravy se starají 2 provozní pracovnice.Zřizovatelem školy je Statutární město Olomouc, od 1.1.2003 je MŠ součástí příspěvkové organizace Fakultní základní školy Holečkova 10 Olomouc.

archiv aktualit »

VARIABILNÍ SYMBOL: 5

ŠKOLNÉ NEPLATÍ DĚTI , KTERÉ DOVRŠÍ 6 LET DO 31.8.2020 A DĚTI S ODKLADEM ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.

Středa 23.10.2019

Přesnídávka chléb konzumní, pomazánka luštěninová, ředkvička, čaj sladká švestka (A:01,07,10,1A,1B)
Polévka špenátová s kuličkami (A: 01,03,07,09,1A)
Hl. Jídlo vepřový plátek na kmínu, brambory, obloha kukuřice Bonduelle, džus (A: 01,1A)